Kozmetik ve Estetik Jinekoloji & Kadın Hastalıkları & Doğum

Op.Dr. Yuliya Doster

Dr. Yuliya Doster üniversite eğitimini Diyarbakır’da Dicle Tıp Fakültesinde, 2006’da tamamladı. Uzmanlık eğitimini Uludağ Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde 2007-2012 tarihlerinde alan Dr. Doster Obstetrik ve Jinekoloji, Jinekolojik Onkoloji, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Perinatoloji ve Ürojinekoloji alanlarında çalışarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ünvanını kazandı. Uzmanlık eğitimi süresince sertifikalı Histeroskopi ve Laparoskopi eğitimi ve Jinekolojik ve Obstetrik Ultrason eğitimi aldı.

HAKKIMDA YAZISININ DEVAMI

2012-2013 yıllarında uzmanlık eğitimi sonrası Muş’un Malazgirt ilçesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak mecburi hizmet görevini tamamlayan Dr. Doster 2013-2014 yıllarında İstanbul Bağcılar Özel Medipol Universitesi Hastanesinde ve 2014-2017 yıllarında Bursa Özel Medical Park Hastanesinde görev yaptı. Bu yıllarda Cinsel Terapi ve Aile ve Çift Terapisi sertifikası alan Dr Doster Kadın Hastalıkları ve Doğum çalışma alanına Vajinismus Terapisi ve Seksüel Fonksiyon Bozuklukların Terapisi’ni de ekledi. Kozmetik ve Estetik jinekoloji alanında eğitim aldı ve 2018’de ISAGSS (International Society of Aesthetic Genital Surgery and Sexology) Uluslararası Estetik Genital Cerrahi ve Seksoloji Topluluğu’na katıldı.

2017’de kurduğu Kadın Hastalıkları ve Doğum Özel Kliniği’nde çalışan Doktor Yuliya Doster Kozmetik Jinekoloji ve Estetik Genital Cerrahi, Vajinismus Terapisi ve Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında çalışmaktadır. Doktor Doster evli ve 2 çocuk annesidir.Çalışma Saatlerimiz

Çalışma saatlerimiz dışında sorularınız ve randevu talepleriniz için Online Randevu formumuzu kullanabilirsiniz. Form için tıklayın.Size Çok Yakınız…

Aklınıza takılan sorular  için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Randevu & Sorularınız İçin,

0 544 885 01 00


Op. Dr. Yuliya Doster

yuliyadoster@labioplastibursa.com


Online randevu için tıklayın.

Kliniğimizde Uygulanan,

Tedaviler

  • GENİTAL ESTETİK
  • KADIN HASTALIKLARI
  • VAJİNİSMUS

Genital Estetik Cerrahi Nedir?

Genital estetik cerrahi veya diğer adı ile kozmetik cerrahi oldukça geniş prosedürler içermektedir. Bu cerrahi girişimler çeşitli nedenler ile ( doğum, yaşın ilerlemesi gibi) bozulmuş görüntü ve işlevselliğini düzeltme amacı ile veya doğuştan olan ve hastayı memnun etmeyen görüntüyü düzeltmek ve iyileştirmek amacı ile yapılmaktır.

Doğum kontrol haplarının yan etkileri var mı?

Sağlıklı kişilerde de olmak üzere, özellikle doğum kontrol hapların kullanmaya başladığınız ilk birkaç haftada hafif yan etkileri görülebilir. Bunlar memelerde dolgunluk, hafif mide bulantısı, şişkinlik hissi, Hafif ve lekelenme tarzında olan küçük ara kanamalardır. Bu etkiler geçicidir, vücuda zarar vermez ve ilaçların düzenli kullanımı ile hızlı geçer.

Vajinismus Nedir?
Vajeni çevreleyen kasların kontrol edilemeyen kasılma ile vajinal girişi imkansız kılan duruma vajinismus denir. Burdaki kasılma kişi tarafından kontrol edilemez, vajene cinsel ilişki esnasında penis girişi öncesi ve hatta parmak, vajinal tampon uygulaması veya jinekolojik muayene öncesi bilinçdışı kaynaklı koşullandırma sonucu adeta kas spazmı yaşanır. Aslında, ağrıdan kaçınma, kendini korunma davranışıdır ve burada kişi, vajinal geçiş, yani vajinal penetrasyondan kaynaklanabilecek hayali bedensel veya ruhsal zararlardan kendini korumaya çalışır.
Sağlığınız bizim için önemli.

UygulamalarımızHastane Ortamında,

Son teknolojiye sahip donanımlarla gerçekleşmektedir.


0123456789001234567890

Yıllık Tecrübe0123456789001234567890

Farklı Uygulama01234567890012345678900123456789001234567890+

Bebek0123456789001234567890012345678900123456789001234567890 +

Mutlu Hasta

Bizim için değerlisiniz….

Düşünceleriniz, yorumlarınızvizyonumuzun temelini oluşturuyor.

Gerek genital estetik, gerekse diğer tedavilerde hasta tecrübesi ve uygulanacak cerrahi işlem modelleri iyileşme süresini kısalttığı gibi risk faktörlerini azaltır.


İlgi Merkezi : )

Yuliya Hanım’dan ben çok memnun kaldım.Kendisi çok fazla üzerimize düşüyor, ilgileniyor.Her konuda fikrimizi soruyor. Herkesin gitmesini de tavsiye ederim.Kendisi gebelik takibimi sağlıyordu.Sonrasında doğumumu kendisi gerçekleştirdi ve çok memnun kaldım.

S….. 26 Şubat 2019 
Vajinismusun Sonu!

Yuliya Hanım ile biz 2017 yılında tanıştık.Vajinismus tedavisi ile ilgili televizyonda sağlık programında kendisini görmüştüm.Ön görüşme yapmaya gittik.İlk kez gittğim için güvensizlik oluyordu ne olacağına dair. Başladım ama sonraki süreçlerde, 3. seans sonrasında gerçekten bazı şeyleri başarabildiğimi anladım. Toplam 6 seansta sonuç aldık.Süreç içerisindeki iletişimi, bize yakınlığı, ilgisi,alakası ve psikolojik açıdan destek oluşturdu bende. Bir doktor olarak gerçekten cezbetti.Ondan dolayı sonucumuz da olumlu olunca eşim de ben de çok memnun kaldık.Benim kendime olan güvenim arttı.Çevremde de soran olduğu zaman kendisini tavsiye edebileceğimi söylüyorum.

V….. 20 Şubat 2019
Estetik denilince…

Yuliya hanım ; labioplasti ve vajinoplasti ameliyatımı gerçekleştirdi bu süre içerisinde kendisinden çok memnun kaldım güvenilir ve ilgili bir doktor herkese tavsiye ediyorum..

AD
Hızlı Sonuç

Yuliya hanım tanıdığım nadir insanlardan biri bundan 3 hafta önce miyom ve kist ameliyatı oldum yanısıra laproskopi operasyonu oldum yuliya hanım güler yüzü ve uzman ekibiyle harika bir iş çıkardı içten samimi ne zaman arasam sorularımı içtenlikle cevaplayan harika bir doktor iyiki sizi tanımışım Yuliya Doster sevgiyle kalın

EE